Dzień dobry,

Dziękujęmy za rezerwację domku na wyspie. Bardzo nam będzie miło państwa gościć!

WAŻNE: przed przyjazdem uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej, więcej informacji znajdą państwo na stronie gabrielnia.pl/domek-na-wyspie

1. DOJAZD:

Najlepiej i najłatwiej wpisać w Google Maps „Gospodarstwo Agroturystyczne Gabrielnia”, poniżej link do Google:
https://goo.gl/maps/tJQ8Xfvg7kaKFQAUA

Dla tych którzy nie korzystają z Google Maps, adres to: Gabrielnia 7, 26-200 Końskie

Po dojechaniu na miejsce i wjechaniu na posesję zobaczą państwo napis parking, prosimy zadzwonić z tego miejsca na jeden z numerów kontaktowych podanych na dole strony, ktoś przyjdzie i poprowadzi do domku na wyspie.

2. CO JEST A CZEGO NIE MA?

JEST:
W domku są świeże ręczniki dla liczby osób zadeklarowanej w rezerwacji, wyprane pościele (poszewki), papier toaletowy, podstawowe przyrządy kuchenne (czajnik elektryczny, kuchenka elektryczna, mikrofala, lodówka, naczynia do gotowania i picia), baniak 5L z przefiltrowaną wodą do picia, router Wifi, toaleta z umywalką (woda w umywalce nie nadaje się do picia).
Na zewnątrz jest miejsce na grilla, miejsce na ognisko, prysznic (zimna woda).

NIE MA:
– W domku nie ma prysznica z ciepłą wodą natomiast dla gości udostępniamy prysznic w budynku gospodarczym znajdującym się 200m od domku na wyspie (szukaj drzwi na hali z napisem „Prysznic”).
– W domku nie ma suszarki do włosów, ciepłych ubrań, strojów kąpielowych, telewizji kablowej, węgla drzewnego na grilla, szamponu/kosmetyków, napojów/jedzenia.

3. OGIEŃ

– Przy domku jest miejsce na grilla oraz miejsce na ognisko, prosimy korzystać tylko i wyłącznie z tych miejsc i nie wzniecać ognia w żadnym innym miejscu na wyspie ani poza nią. Ze względu na suszę bardzo prosimy przestrzegać tych zasad!
– Posiadamy w sprzedaży drewno z tartaku w cenie rynkowej (~60zł za dużą taczkę która spokojnie starcza na jedno ognisko), można również przywieźć własne drewno, węgla drzewnego nie posiadamy w sprzedaży więc jeśli chcą państwo zrobić grilla prosimy przywieźć ze sobą.
W domku nie wolno palić papierosów, palaczy prosimy o palenie na zewnątrz i każdorazowo wyrzucanie pozostałości do kosza lub na ognisko. UWAGA: palenie w obrębie domku grozi pożarem.

4. INNE WAŻNE

  • Stawy dookoła są zarybione natomiast nie zezwalamy na połów ryb bez uprzedniego uzgodnienia tego z właścicielem.
  • W stawach można się kąpać (na własną odpowiedzialność), staw zasilany jest wodą źródlaną oraz z rzeki, na wyspie jest niestrome zejście, woda w niektórych miejscach może mieć do 2m głębokości, w większości miejsc około 1m głębokości.
    UWAGA: W stawach sporadycznie mogą też się kąpać właściciele gospodarstwa, natomiast w godzinach 12:00-15:00 grupy przebywające w gospodarstwie.
  • W domku nie ma ogrzewania dlatego też wczesną wiosną / jesienią udostępniamy farelkę elektryczną, kiedy wychodzą państwo z domku każdorazowo bardzo prosimy upewnić się że farelka jest wyłączona. Prosimy też nie wieszać ani nie kłaść nic na włączoną farelkę, grozi to pożarem.
  • Wieczory mogą być chłodne zalecamy więc zabranie ciepłej bluzy/spodni, kurtki przeciwdeszczowej.
  • Miejsce znajduje się w wietrznym miejscu, z tego względu nie ma tragedii jeśli chodzi o komary, tak czy inaczej dobrze jest zabrać coś na komary.
  • Istnieje możliwość skorzystania z rowerów, interesujące trasy rowerowe dostępne są w zakładce „Trasy rowerowe”.
  • Nieopodal w dole rzeki jest siedlisko bobrów które lubią tworzyć tamy na rzece, warto się przespacerować w tamtą stronę.

5. CHECK-IN / CHECK-OUT

Doba „hotelowa” zaczyna się o 15:00 i kończy o 11:00 następnego dnia. Gdyby zdażyło się że chcą państwo przyjechać wcześniej lub wyjechać później, prosimy każdorazowo uzgadniać to z właścicielem, jest to uzależnione od innych rezerwacji tego samego dnia.

Przy wyjeździe bardzo prosimy o zebranie śmieci w jednym miejscu, mile widziana jest również segregacja, jeśli palą państwo ognisko to papier można spalić (w miejscu na ognisko). Przed wyjazdem prosimy również o wyłączenie wszelkich urządzeń elektrycznych. O wyjeździe można poinformować SMSem a klucz zostawić w drzwiach.

Życzymy udanego pobytu oraz zapraszamy ponownie, jeśli się państwu podobało miło nam też będzie jeśli zostawią państwo opinię.

Numery kontaktowe:
Dominik: 602311340
Ewa: 606106267
Adam: 530872788